Žďáráček - nahrávání Půlnoční přes mobily

Moji milí,

moc Vás všechny zdravím. 

Rád bych pomohl Martinovi při realizaci jeho nápadu na vytvoření nahrávky Půlnoční. 

Vzhledem k tomu, že půjde nakonec o docela náročnou věc na zpracování jak zvuku tak videa, dohodli jsme se s Láďou Budíkem ze studia, že by ty hlasy z Vašich mobilů zmixoval, případně rytmicky srovnal do podkladu (byli bychom s Martinem u toho). Až bude hotový celkový zvuk, zabýval by se Martin vytvořením videa, do kterého by zapracoval ty Vaše zpívající "hlavičky", případně přidal další záběry či fotky sboru z koncertů nebo soustředění.

Uvidíme, jaký bude výsledný zvuk, ale věřím, že by to mohlo být hezké. Mohli bychom tu nahrávku potom dát i na CD (samozřejmě s komentářem jak nahrávka vznikala).

Proto si myslím, že by byla škoda, kdybyste se toho projektu nezúčastnili všichni (nebo alespoň většina z Vás). Myslím, že asi nebude moc sborů či souborů, které se o takový experiment během corony pokusily.

Mluvil jsem o tom včera s p. ředitelkou a taky se jí to líbilo. Nahrávka s videem by se mohla použít k propagaci ZUŠky. V příštím roce se totiž bude dělat velká kampaň na propagaci školy, s cílem nabrat více žáků do všech oddělení ZUŠ.

Proto bych chtěl povzbudit všechny, kteří se domnívají, že to je nad jejich síly, nebo ty, kteří se stydí poslat svůj "sólový" hlas, aby se nebáli. Nikdo nikomu Vaši nahrávku nebude pouštět, budete součástí celku, jako když zpíváte ve sboru. Každý hlas se bude hodit, aby byl zvuk barevnější. A hlavně budete mít krásnou památku a uděláte radost sobě i svým blízkým...

Tak do toho!!!! Neváhejte a ozvěte se Martinovi. Myslím, že i přesto, že je už po termínu pro přihlášení, by Vás ještě byl ochoten do toho projektu přidat :-)


Ještě rada - při nahráváni si nechte jedno sluchátko v uchu, druhé ucho si nechte volné, abyste se lépe slyšeli...


Moc se těším na výsledek...

Hezký víkend všem. 

P: Schm.